info@ser-kom.com
0224 513 13 93

SER-KOM GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Hakkımızda

aTarihçe

Günümüzde güvenlik sistemleri  denince akla analog kamera sistemleri, IP network kamera sistemleri ile dijital kayıt ve network kayıt sistemlerinin yanında, yangın algılama ve ihbar sistemleri ve kartlı, parmak izi, damar tanıma, yüz tanıma gibi biyometrik geçiş sistemlerinin entegrasyonu gelmektedir.

Ser-Kom Güvenlik Sistemleri Gemlik'te alarm sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, güvenlik sistemleri ve network çözümleri sektörlerinde hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana teknoloji çözümleri ve güçlü hizmet kabiliyeti sayesinde sektörün güvenilir dinamik kuruluşu olmayı başarmıştır.

Ser-Kom Güvenlik teknik servis hizmetleri, pazarlama danışmanlık hizmetleri, bariyer sistemleri, güvenlik sistemleri , hırsız alarm sistemleri, elektronik ürün gözetleme sistemleri (EAS), kapalı devre televizyon sistemleri (CCTV), geçiş kontrol sistemleri (AC), müşteri davranışı ölçümleme sistemleri, mağaza karar destek sistemleri ve tüm bu çözümlerin entegrasyonu olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunan Şirketimiz, mekanın niteliği, yapısı ve büyüklüğü doğrultusunda projelendirme çalışması yapmakta ve o mekan için en uygun çözümleri hayata geçirmektedir.

Ürün tasarımı, üretimi, projelendirme, montaj, satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri ile tam ve entegre çözümler sunmaktadır.
İşletmelerin her boyuttaki ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun çözümler üretir. Sunduğu son teknoloji ürünler ile çözümlerin sürekli geliştirilmesi ve yeni sürümlerle desteklemesi nedeniyle rakiplerinden farklıdır.

Güvenlik sistemleri sektöründeki tecrübesi ve bilgi birikimi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını müşterilerden önce fark eder ve buna uygun çözümler üretir.

    HIZLI İLETİŞİM

    Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin